HOT-INFO

11-400 Kętrzyn,
Polska

Redakcja
Fot. Wiesław Zygmunt

8.450.000 zł na "Budowę i przebudowę ulicy Ogrodowej, wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w mieście Kętrzyn". Pieniądze pochodzą z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Jeśli burmistrzowie Kętrzyna dopilnują formalności związanych z tym dofinansowaniem to sumując z uzyskanymi wcześniej 2.000.000 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych daje to łącznie 10.450.000 zł na tę inwestycję. Władze miasta chwalą się oczywiście sukcesem, ale warto przypomnieć...

że w tamtym roku straciły 14.000.000 zł z Funduszu Dróg Samorządowych, właśnie na przebudowę ulicy Ogrodowej i Górnej. Zatem remont już mógł być w fazie końcowej, a otrzymane teraz pieniądze mogłyby zasilić kolejne potrzebne w mieście inwestycje. Stało się jednak inaczej.

Pozostaje mieć nadzieję, że burmistrzowie Kętrzyna tym razem zadbają o wszelkie szczegóły związane z dofinansowaniem i pieniądze nie przejdą nam koło nosa. Nie tylko mieszkańcy domów przy ulicy Ogrodowej z niecierpliwością czekają, że w końcu dziurawa nawierzchnia stanie się przeszłością.

X

Right Click

No right click