HOT-INFO

11-400 Kętrzyn,
Polska

Redakcja
Fot. Wiesław Zygmunt

After Party i kętrzyński Magness zagrali na dobry początek Dni Kętrzyna 2022. A później taneczno – rozrywkowe emocje tylko zwyżkowały. Scenę przejął Mateusz Mijal, wokalista i kompozytor z Jasła, i … zaczął od Bacha, przypominając znakomity utwór Zbigniewa Wodeckiego. Nie zabrakło oczywiście największych hitów Mijala „Niech się ludzie śmieją” czy nagranego wspólnie z Liberem utworu „Winny”, ani nowej piosenki „Bujaj się”. I rzeczywiście Kętrzynianie bujali się w rytm jego muzyki ochoczo.

Na koniec piątkowego wieczoru, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej – zespół Kombii. „Królowie życia”, „Nasze randez-vous”, „Kochać cię za późno”, „Awinion”, „Pokolenie”… jednym słowem ogień. Ogień na scenie i przed sceną – Kętrzynianie udowodnili, że znają Kombii doskonale, a muzycy zespołu, że profesjonalizm to ich drugie imię.

To jeszcze nie koniec tegorocznych atrakcji, na scenie kętrzyńskiego amfiteatru pojawią się jeszcze Majka Jeżowska, Zalia i Sorry Boys. Dni Kętrzyna zakończą występy kabaretów: Czesuaf, Kabaret Młodych Panów i Tomasz Jachimek.

 

Galeria zdjęć:

Fot. Wiesław Zygmunt - Wolna TV

 

X

Right Click

No right click