HOT-INFO

11-400 Kętrzyn,
Polska

Redakcja
Screen z filmu - https://www.youtube.com/watch?v=9-421RNlvdI

Kętrzynianin wyróżniony przez Prezydenta RP. Przewodniczący Rady Miejskiej w Kętrzynie Rafał Rypina został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi za działalność samorządową z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Uroczystość odbyła się 25 maja br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Prezydent RP Andrzej Duda wręczył ordery i odznaczenia państwowe samorządowcom z całej Polski zasłużonym na rzecz swoich małych ojczyzn, przekazując wszystkim ludziom związanym z samorządem i pracującym dla dobra lokalnych społeczności życzenia.

"Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze życzenia wszelkiego, wszelkiego powodzenia, realizacji wszystkich planów, pozyskania wszystkich potrzebnych środków, sprawnej realizacji wszystkich zaplanowanych i podjętych inwestycji bez żadnych zawirowań. Wszelkiego powodzenia dla Państwa, dla Państwa najbliższych, a przede wszystkim, przede wszystkim i jeszcze raz przede wszystkim zdrowia i sił." - mówił Prezydent Andrzej Duda.

Rafał Rypina jest radnym kętrzyńskiej Rady Miejskiej już trzecią kadencję. Na co dzień zaangażowany w sprawy miasta i zainteresowany problemami, które dotyczą mieszkańców Kętrzyna, dał się poznać jako solidny samorządowiec.   


Źródło filmu - https://www.youtube.com/watch?v=9-421RNlvdI

 

 

X

Right Click

No right click